Oficjalna strona serwera NegroMinecraft

Oficjalna strona serwera NegroMinecraft

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-09-17 15:40:23

Haiti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-17
Posty: 2
Punktów :   

Podanie By Haiti

1.Imię. Dawid w grze Haiti
2.Wiek. 14 i pół
3.Miejscowość. Piekary Śląskie
4.Na ilu mniej więcej serwerach grałeś/aś. : około 40 może więcej nie licząc tych na które wchodziłem i wychodziłem jak widziałem admina 0 ogaru
5.Znajomość Bukkita 0/10. 4-6 / 10
6.Umiejętności. : Adminem , moderatorem , kid modem byłem wiele razy umiem dawać cuboida , i inne ( nie wiem czy //set . //walls trochę //replace ,
7.Co chciałbyś/aś wnieść na serwer Negro-Minecraft : chciałbym aby na serwerze cała administracja zajmowała się nie tylko dawaniem działek ale teraz ogarnianiem czegoś innego , bo jak na razie każdy admin nie ma na nic czasu tylko działki i działki
8.Dlaczego mamy wybrać właśnie ciebie. : Hmmm nie musicie wybierać właśnie mnie ponieważ jest to wasza decyzja , ja tylko mogę się starać o waszą przychylność ( proszęęęę ) to był żart a więc będę starał się jak tylko mogę oczywiście nikt nie jest bogiem czy coś więc nie liczcie ze będę ogarniał 10 osób na raz bo tak nikt nie potrafi (chodzi mi o działki ) ale będę rozdawał działki jak tylko mogę , na serwerze będę starał się uczęszczać jak najwięcej ale wiecie w moim wieku to 2-4 h dziennie (szkoła ) to chyba tyle .
9.Napisz coś o sobie. Nazywam się Dawid , mam 14 lat pochodzę z nie wielkiej miejscowości Piekary śląskie dokładniej nie podam ( dam komuś źle cuboida i mi będzie chciał dom spalić  ) , na komputerze spędzam prawie cały mój wolny czas gram na razie tylko w minecrafta więc włącze kompa i od razu minecraft , co jeszcze staram się być kulturalny wobec innych , chyba że ktoś przesadza to nie wytrzymuję chyba jak każdy ale staram się aby było jak najmniej takich sytuacji , jestem sumienny oraz prawie zawsze sprawiedliwy to chyba wszystko nie mam już pomysłu co napisać jak coś to podpowiedzcie to napisze .
10 . Akceptuje regulamin admina , tylko jest jeden problem nie mam kasy wgl bo kupilem nowego fona .

Ostatnio edytowany przez Haiti (2011-09-17 15:43:10)

Offline

 

#2 2011-09-17 15:43:37

Madd

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-08
Posty: 163
Punktów :   

Re: Podanie By Haiti

Podanie trochę niezgodne ze wzorem, ale ok. Widać, że nie czytałeś regulaminu, ponieważ podanie można składać po ukończeniu 15 roku życia.

Offline

 

#3 2011-09-17 15:49:47

Haiti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie By Haiti

mam 14 i pół roku

Offline

 

#4 2011-09-17 16:20:56

Madd

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-08
Posty: 163
Punktów :   

Re: Podanie By Haiti

no to jeszcze pół roku

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Rewie producent płyt z tworzyw materace janpol